שירותי המשרד

הונאות דיגיטליות

התמחות מיוחדת נגד הונאות דיגיטליות

למשרד עו"ד ליאור שבי התמקצעות מיוחדת וניסיון מוכח בהשבת כספים לנפגעים ממסחר באופציות בינאריות, פורקס, NFT וכדומה.

מומחיות ברגולציה החלה על חברות מסחר באופציות בינאריות

לצערנו, אחד מן החולות הרעות בחברה הישראלית, הוא ריבוי החברות הישראליות “כחול-לבן” העוסקות בהונאות דיגיטליות בכסות של מסחר בפורקס, אופציות בינאריות, קריפטו, NFT ועוד. מדובר בחברות המציעות ללקוחותיהן "הזדמנות" להרוויח במסחר דיגיטלי המדמה שוק כלשהו, כאשר בפועל החברות אינן גלויות באופן מלא עם הלקוחות, בלשון המעטה, לגבי התמונה המלאה: החברות מרוויחות כאשר הלקוח מפסיד וכן לכאורה ההפך, ולכן האינטרס שלהן הוא שהלקוחות שלהם יפסידו. ריבוי החברות הללו מצביע על כך שהמנגנון עובד ואף משתכלל.

נסיון מוכח בהשבת כספים

למשרד עו”ד ליאור שבי ניסיון ייחודי ומוצלח בתביעות נגד חברות העוסקות באופציות בינאריות, פורקס והונאות דיגיטליות למיניהן. למשרד התמקצעות מיוחדת וניסיון מוכח במשך שנים, בהשבת כספים לתושבי ישראל ותושבי חו”ל שנפגעו ממסחר דיגיטלי זה. יצוין כי פעילותן של רוב החברות הפעולות במסגרת זו, מחוץ לחוק בישראל, והרשות לניירות ערך עושה מאמצים למנוע הטעיה כלפי הלקוחות בישראל ובעולם, משרד עו”ד ליאור שבי מנוסה בתחום זה ומכיר היטב את הרגולציה והדין בנושא, ובעל הידע הנדרש, לצורך הגשת תביעות נגד החברות הללו.

אופציות בינאריות

לקריאה נוספת בנושא הונאות דיגיטליות:

עו"ד ליאור שבי - חוקי או לא חוקי

מסחר בקריפטו: חוקי או לא חוקי?

מטבעות קריפטו חוללו מהפכה בעולם הפיננסי ומציעים אפשרויות רווח קלות לכאורה. תחום זה הביא לאינספור אתגרים משפטיים ורגולטוריים ולכן עולה על בסיס יומיומי השאלה –

להמשך קריאה
נגישות

להרשמה לניוזלטר החודשי שלנו:​

Call Now Buttonחייגו | Call