שירותי המשרד

הוצאה לפועל

תכנון גבייה אסטרטגי

מומחיות בתחום ההוצאה לפועל מאפשרת הישגי גבייה במקרים בהם נדרשת חשיבה מחוץ לקופסה.

מומחיות בגביית סכומים גדולים בהוצאה לפועל

  • תכנון גבייה משפטית אסטרטגית (יובהר: המשרד איננו מייצג בתיקי הוצל"פ בסכומים מתחת ל-250,000 ש"ח).
  • מומחיות מיוחדת בתחום ההוצאה לפועל בתיקי גבייה מורכבים, בסכומים גבוהים בלבד, מאפשרת הישגי גבייה משפטית מוצלחים, במקרים בהם נדרשת חשיבה מחוץ לקופסה.

משרדי עורכי דין רבים עוסקים בגביית חובות בהוצאה לפועל. מדובר בנישה רווחת מאד, בעיקר כי לרוב מדובר בגבייה של סכומים קטנים שהיא  לעיתים מאוד טכנית: שליחת מכתב התראה, הגשת תביעה על סכום קצוב בהוצאה לפועל או בקשה לביצוע שטר, אכיפת פסק דין, המצריכה פעולות אקטיביות כמו עיקולים נקיטת הגבלות וכדומה. 

משרדו של ליאור שבי, עורך דין מומחה בהוצאה לפועל, הינו ייחודי בתחום הגבייה המורכבת, היות והמומחיות של המשרד היא בייצוג תיקים שאינם טכניים ובעלי סכומים גבוהים, שדורשים גבייה משפטית מקצועית, על ידי תכנון אסטרטגי. משרד עו”ד ליאור שבי מתמחה ומייצג במסגרת הוצאה לפועל, בתיקים מורכבים, בסכומי גבייה, בסך של 250,000 ₪ ומעלה. הניסיון של עו”ד ליאור שבי במשך שנים רבות, מאפשר לו להשיג עבור הלקוח את התוצאה המיטבית, בדיוק במקרים בהם נדרשת חשיבה מחוץ לקופסה לגביית החוב, ועבודה לעומקו של התיק, במקום לפעול רוחבית על מספר גדול של תיקי הוצאה לפועל בסכומים קטנים, שנעשה יחסית באופן אוטומטי. כאשר פועלים באופן אסטרטגי ומחושב בתיק, מקטינים את הסיכונים שהחייב יבריח נכסים, יעלים הכנסות וישתמט מתשלום חובותיו, תוך נקיטת פעולות גבייה מיוחדות כגון הרמת מסך, סעדים הצהרתיים, כינוסים וכו'.

לקוחות הזקוקים לייעוץ משפטי בנושא ייצוג ברשות האכיפה והגבייה (בתיקים שלא יקטנו מסך של 250,000 ₪ ומעלה), מוזמנים לפנות למשרד עו”ד ליאור שבי, למענה מקצועי ויעיל.

הוצאה לפועל

לקריאה נוספת בנושא הוצאה לפועל:

עיקול חברה צד ג'

הרמת מסך בהוצאה לפועל

נניח ואתם ספקים של שירות מסוים, וסיפקתם שירות עסקי לחברה מסוימת. כפי שקורה לא פעם, החברה לא שילמה לכם על השירות, וכעת אתם מבקשים לפתוח

להמשך קריאה
נגישות

להרשמה לניוזלטר החודשי שלנו:​

Call Now Buttonחייגו | Call